Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas

  KURZY MAKE-UP

  profesionální líčení

MODERNÍ ŠKOLA FOTOGRAFIE 

vizážistické kurzy make-up 

rss facebook Google+ e-mail 
kurzy líčení
 
kurzy fotomakeup Brno kurzy fotomakeup Brno kurzy líčení Brno kurzy líčení Brno fotomakeup

Vizáži se věnuji již od dětství, kdy jsem byla velmi fascinovaná módními časopisy, kosmetikou a hlavně mojí maminkou, kterou jsem každé ráno hltavě pozorovala, při "malování". Profesionálnímu líčení se věnuji od roku 2005, kdy jsem dostala možnost mít svůj první "kufřík". Počáteční kroky byly plné zkoušení a experimentů. Velké zkušenosti jsem získala jako modelka, když jsem byla připravovaná různými vizážisty a mohla, tak sledovat jejich práci. Pravidělně pořádám od roku 2008 kurz Profesionální fotomake-up, kde mají studenti jedinečnou možnost stát se soběstačnými ve svých studiích a ateliérech.         lektor: Vendula Lukesová

facebookChcete sledovat každý den novinky a zajímavosti v oblasti vizáže a fotomake-up, sledovat práce našich studentů? Staňte se fanouškem na FACEBOOKU!

Časopis UPGRADE make-up Czech Republic - číst všechna čísla

upgrade magazin

Hair I. - základní úprava a vlasový styling

vlasový kurzDíky velkému zájmu o vlasovou tvorbu jsme pro Vás připravili kurz, kterým Vás povedou 2 lektorky. Tento kurz je určen pro všechny, kteří mají zájem se něco nového naučit, obohatit svoji práci o nové techniky či rozšířit nabízené služby.

Nejedná se o klasický kadeřnický kurz, ale o kurz, kde Vás naučíme tipy a triky, jak co nejrychleji a nejefektivněji pracovat.

VIZÁŽISTA START - pro začátečníky

vizáž pro začátečníkyZaujala Vás oblast vizážistiky a rádi by jste se ji věnovali? Hledáte komplexní kurz, který Vás provede základními znalostmi, nezávisle Vám představí vhodné a kvalitní produkty, jak pro oblast denní dekorativní kosmetiky, tak i produkty na fotomake-up, svatební líčení a jiné.

Dále chcete poznat zákulisí vizážistické scény, jak vypadá zázemí, fotografický ateliér a hlavně si vše vyzkoušet v praxi, poznat tajné tipy a triky a hlavně dostat do začátku mnoho doporučení, slev, poukazů na kosmetiku a v neposlední řadě i fotografii výsledné práce do svého začínajícího portfolia, pak jste na správném místě.

Svatební make-up - líčení - pro nevěstu i ženicha

svatební makeupSvatební líčení patří mezi nejvíce vyhledávanou službou v oboru vizážistiky. Trh je neúprosný, a proto je důležité nabízet širší škálu služeb a jednou z nich je právě svatební líčení.

Svatba je velký den, který musí proběhnout, dle představ klientů (převážně nevěst). V tomto odvětví je možné si vybudovat postavení v rámci svého regionu či dále díky perfektně vystavěné nabídce, prezentace, portfóliu, empatie a kreativitě, díky těmto faktům se klientky budou předhánět ve Vašem diáři. Na tomto kurzu Vás v teoretické části seznámíme se vším, co je před svatbou důležité.

Fotomake-up I.- nezbytná součást fotografie
Staňte se vizážistou/stkou a buďte soběstační

Kurzy fotomakeup Proč fotomake-up a ne make-up běžný? Co je barevná typologie a jak ji správně určit?

Odhalení triků a tipů profesionálních vizážistů s dlouhodobou praxí. Toto a mnoho více Vám tento workshop nabízí.

Workshop probíhá jako praktická výuka pro profesionální i amatérské fotografy, modelky, či dívky a ženy, které chtějí získat zkušenosti s líčením. Fotomake-up je nezbytnou součástí figurální fotografie.

Spolupracujeme s distributorem kosmetiky značky INGLOT.

Plesové - večerní - slavnostní MAKE-UP

plesové večerní líčeníPlesové líčení je založeno na efektu třpytu, lesku a výraznosti. Slavnostní make-up by měl více než kterýkoliv jiný podtrhnout osobnost klientky a celkového stylingu na ples či večírek.

Naučíte se nejen klasické kouřové líčení, ale také používání nejčastějších barev, které se hodí pro slavnostní líčení. Dále pak budeme pracovat s třpytkami, pigmenty, které dodávají neskutečný wow efekt a hlavně naučíme se lepit řasy.

Ukážeme si techniku stínování rtů a jak docílit push-up efektu.

Make-up pro každý den - denní líčení

denní líčení Jedná se o jedinečný kurz zaměřen právě na Vás. Kurz je vhodný pro širokou veřejnost žen všech věkových kategorií. Nikoho neupřednostňuje, na nikoho nezapomínáme. Pokud se zajímáte o kosmetiku dekorativní a pěstící a stále si nejste jisti svými postupy a třeba i výrobky, pak je tento kurz určen právě pro Vás.

Kurz doporučuji pro mladé dívky školního věku, které s líčením začínají, pro experimentátorky, pro mladé maminky na mateřské dovolené, které nemají na sebe moc čas, pro manažerky, které musí vypadat vždy dokonale, ale i pro starší dámy.

Hair II. - svatební účesy

kurz svatební účesyKurz svatebních účesů je navazujícím kurzem na Hair I. - základní vlasová úprava a styling, jedná se o nadstavbu k ucelenému vzdělání v oblasti vlasové - účesové tvorby.

Koncepce kurzu je vytvořena na základech vlasové úpravy, kterou by měl každý účastník již znát (natáčení, copy aj.). Tento kurz Vás provede nejpoužívanějšími technikami výstavby účesů, tipy a triky pro rychlou a bezproblémovou práci.

Fotomake-up II. - pokročilé techniky

Fotomakeup kurzÚčastník kurzu bude proveden složitějšími technikami make-upu nejen pro mladou pleť, ale i pleť zralou. Naučí se precizní práci v oblasti konturování obličeje, modelace, tipy a triky práce s nedokonalými víčky (přepadlá, zapadlá víčka), jak si poradit s make-upem pro problematickou pleť.

Očekávat můžete praktické ukázky, individuální práci pod dohledem trpělivé lektorky, která vychází ze své mnohaleté praxe.

TOP vizážista

kurz vizáž topJste vizážista? Baví Vás make-up a rádi by jste se uplatnili i jinak než jen na svatby a proměny? Rádi by jste se dostali do prostředí módního průmyslu na vyšší úrovni? Líbila by se Vám práce pro módní časopisy, webové portály a přehlídky, ale stále si nejste jistí, zda Vaše zkušenosti jsou dostatečné? Vyzkoušejte právě náš kurz a věřím, že Vám otevře nové možnosti.

Kurz je zkouškou Vaší práce a po úspěšném absolvování získáte certifikát s titulem TOP VIZÁŽISTA doporučený UPGRADE MAKE-UP CZECH REPUBLIC.

Fotoworkshop pro ženy kosmetičky, kadeřnice a vizážistky od A-Z Z

fotoworkshopJedinečný fotografický workshop v ČR - základy práce se zrcadlovkou, techniky fashion a portrétu, práce se světlem, určeno pouze pro ženy, fotografky, vizážistky a kadeřnice.

Dlouho jste hledala kurz pouze pro ženy? Chcete se naučit fotografovat v ateliéru se zábleskovou technikou nebo s trvalými světly a perfektně ovládat svůj fotoaparát? Srozumitelná výuka a vyzkoušení v praxi na krásných modelkách s perfektní vizáží a stylingem. Tak potom je tento kurz určen právě Vám!

Tutoriály I. - II.

Tutoriály jsou časově flexibilní nácviky na předem dané téma z oboru vizážistiky.

kufřík vizážTutoriál I. Hra se světlem ...více
Tutoriál II. Kouřové oči a dokonalé obočí ...více

Cílem Tutoriálů je, aby si každý klient dokonale objasnil techniky, aplikace a praktickou zkouškou si je ověřil. Propojit nadšence v oboru s profesionály.

Vizážista START - pro začátečníky

Fotomake-up I. - základ fotografie

Fotomake-up II. - pokročilé techniky

TOP vizážista

Fotoworkshop pro ženy od A-Z

Svatební makeup - líčení

Hair I. - základní úprava vlasů

Hair II. - svatební účesy

Plesový - večerní make-up

Make-up pro každý den - denní

Tutoriály I. - II.

Fashion Workshop HVAR®

Individuální kurz

Glamour v exteriéru

Kurz focení pro začátečníky

Jak vyzrát na světlo v ateliéru

Industry fashion - Ostrava

Profesionální portrét exteriér a ateliér

Fotoworkshop pro ženy od A-Z

Fashion workshop v leteckém muzeu

Kouzlo černobílé fotografie

Figurální modelingové foto

Portrétní fotografie ateliér

Fotíme fashion - módní fotografie

Architektura, krajina, portrét, dravci

Exteriérový fashion ws - Lednice

Moravská krajina

Hlavní partneři

INGLOT - kosmetika
Peaggy Sage
best makeup
ZOEVA
jooble
elfkosmetika.cz
tecna-prof.cz
 
Novinky vizáže,
zajímavosti - styling
kurzy fotografování

kurzy makeup
základy stylingu


foto make-up kurzy líčení kouřové makeup líčení vizážistický kufřík líčení očí make-up

Copyright © Autorská práva, publikace textu,
fotografií jen s povolením
Igor Adler